×

Повідомлення

Failed loading XML...

Співпраця з іншими вищими навчальними закладами. а також науковими установами є необхідною умовою розвитку Інституту.

Пріоритетними для Інституту були й залишаються зв’язки з Національним університетом водного господарства та природокористування, Інститутом водних проблем та меліорації НААН, Українським науково-дослідним інститутом водогосподарсько-екологічних проблем, Національною академією державного управління при Президентові України. З цими вищими навчальними закладами і науковими установами здійснюється обмін методичною науковою літературою, програмами, створюються тимчасові творчі колективи для виконання науково-дослідних робіт, залучаються науковці до спільного проведення семінарів, реалізації міжнародних проектів, читання лекцій тощо.

            Особлива увага  надається розширенню міжнародних зв’язків. Основи для цього закладені на початку 2006 року із вступом Інституту до міжнародної  організації Глобальне Водне Партнерство. Завдяки співробітництву з ГВП Інститут отримав багато корисної інформації щодо переходу до басейнового принципу управління водними ресурсами, яка використовується у навчальному процесі.

            У 2007 році ДІУЕВР набув колективного членства в громадській організації „Спілка економістів України”, яка об’єднує економістів та інженерно-технічних  працівників  господарського  комплексу. Головна мета Спілки економістів України – сприяння консолідації науково-творчого потенціалу економічної і науково-технічної громадськості України, яка спрямована на вирішення завдань з розвитку економіки і прискорення науково-технічного розвитку, і на цій основі – підвищення ефективності господарювання в умовах ринкових відносин, зростання матеріального добробуту населення, а також задоволення та захист соціальних, наукових, економічних спільних інтересів своїх членів.

           

 

JSN Gruve template designed by JoomlaShine.com